MEDARBETARE

Andrea Fernstrand
Administrativ assistent – Administrative assistant
+46 8 759 00 71
andrea.fernstrand@silviahemmet.se

Hoa Hoang
Undersköterska, Silviasyster, Silviahemmets dagverksamhet – Assistant nurse, Silvia Sister
+46 8 759 00 78
hoa.hoang@silviahemmet.se

Wilhelmina Hoffman
Rektor och verksamhetschef / demensläkare – Headmaster and CEO / MD
+46 707 644 626
wilhelmina.hoffman@silviahemmet.se

Eva Jönsson
Utbildningsansvarig, undersköterska, Silviasyster – Assistant nurse, Silvia Sister
+46 8 759 00 71, +46 707 645 299
eva.jonsson@silviahemmet.se

Andreas Melkersson
Undersköterska, Silviasyster, Silviahemmets dagverksamhet – Assistant nurse, Silvia Sister
+46 8 759 00 78
andreas.melkersson@silviahemmet.se

Lotta Roupe
Dagverksamhetansvarig, undersköterska, Silviasyster – Assistant nurse, Silvia Sister
+46 8 759 00 78, +46 707 645 232
lotta.roupe@silviahemmet.se

Maria Tannemyr
Koordinator – Co-ordinator
+46 708 502 699, +46 8 759 00 71
maria.tannemyr@silviahemmet.se

Petra Tegman
Silviasjuksköterska, biträdande verksamhetschef – Silvia Nurse, Assistant manager
+46 735 110 110, +46 8 759 00 71
petra.tegman@silviahemmet.se

Yanan Li
Fotograf – Photografer – www.yananli.com

Fler nyheter

Kurs på Silviahemmet

Fysio- och arbetsterapeuter från olika kommu…

Läs mer »

Suellsgatans äldreboende recertifierat

Suellsgatans äldreboende i Landskrona har f…

Läs mer »

Silviahemmet förnyar certifikat i Lund

Brunnsgatan 15 A i Lund har tagit emot förnya…

Läs mer »

Kontakta oss


Visa Silviahemmet på en större karta

Grundat av Stiftelsen Silviahemmet och Stiftelsen Stockholms Läns Äldrecentrum