MEDARBETARE

Wilhelmina Hoffman
Rektor och verksamhetschef, överläkare geriatrik | Headmaster and CEO, MD
+46 707 644 626 | wilhelmina.hoffman@silviahemmet.se

Wilhelmina Hoffman

Lotta Roupe
Biträdande verksamhetschef och dagverksamhetsansvarig, Silviasyster | Assistant Manager and Day Care Manager, Silvia Sister
+46 8 759 00 78, +46 707 645 232 | lotta.roupe@silviahemmet.se

Lotta Roupe

Andrea Fernstrand
Administratör | Administrator
+46 8 759 00 71 | andrea.fernstrand@silviahemmet.se

Andrea Fernstrand

Hoa Hoang
Undersköterska, Silviasyster, Silviahemmets dagverksamhet | Assistant nurse, Silvia Sister
+46 8 759 00 78 | hoa.hoang@silviahemmet.se

Hoa Hoang

Eva Jönsson
Utbildningsansvarig, undersköterska, Silviasyster | Education Manager, Assistant nurse, Silvia Sister
+46 8 759 00 71, +46 707 645 299 | eva.jonsson@silviahemmet.se

Eva Jönsson

Andreas Melkersson
Undersköterska, Silviasyster, Silviahemmets dagverksamhet | Assistant nurse, Silvia Sister
+46 8 759 00 78 | andreas.melkersson@silviahemmet.se

Andreas Melkersson

Maria Tannemyr
Koordinator | Co-ordinator
+46 708 502 699, +46 8 759 00 71 | maria.tannemyr@silviahemmet.se

Maria Tannemyr

Yanan Li
Fotograf | Photografer – www.yananli.com

Yanan Li

Fler nyheter

Legevisittens läkargrupp certifierad

Capio Legevisitten SÄBO, som ansvarar för l…

Läs mer »

Certifierade sjukhusavdelningar

Två sjukhus i Stockholm har denna vecka Silvia…

Läs mer »

Demensboenden i Landskrona certifierade

Silviahemmets certifikat delades ut till ytte…

Läs mer »

Kontakta oss


Visa Silviahemmet på en större karta

Grundat av Stiftelsen Silviahemmet och Stiftelsen Stockholms Läns Äldrecentrum