MEDARBETARE

_YN_6247 (2)

Silviahemmets team från vänster Maria Tannemyr, Eva Jönsson, Wilhelmina Hoffman, Andrea Fernstrand, Britt-Marie Johansson, Hoa Hoang och Lotta Roupe. Saknas på bilden gör Andreas Melkersson, Petra Tegman och Silviahemmets fotograf Yanan Li. Foto: Yanan Li

Wilhelmina Hoffman
Rektor och verksamhetschef
+46 707 64 46 26
wilhelmina.hoffman@silviahemmet.se

Petra Tegman
Silviasjuksköterska, biträdande verksamhetschef
+46 735 110 110
petra.tegman@silviahemmet.se

Andrea Fernstrand
Administrativ assistent
+46 8 759 00 71
andrea.fernstrand@silviahemmet.se

Britt-Marie Johansson
Undersköterska, diplomerad Silviasyster, Silviahemmets dagverksamhet
+46 8 759 00 78
britt.johansson@silviahemmet.se

Eva Jönsson
Utbildningsansvarig, undersköterska, diplomerad Silviasyster
+46 8 759 00 71
eva.jonsson@silviahemmet.se

Hoa Hoang
Undersköterska, diplomerad Silviasyster, Silviahemmets dagverksamhet
+46 8 759 00 78
hoa.hoang@silviahemmet.se

Andreas Melkersson
Undersköterska, diplomerad Silviasyster, Silviahemmets dagverksamhet
+46 8 759 00 78
andreas.melkersson@silviahemmet.se

Ann-Charlotte Roupe
Dagverksamhetansvarig, undersköterska, diplomerad Silviasyster
+46 8 759 00 78
lotta.roupe@silviahemmet.se

Maria Tannemyr
Koordinator
+46 708 50 26 99
maria.tannemyr@silviahemmet.se

Yanan Li

Yanan Li
Fotograf
www.yananli.com

Fler nyheter

Biståndshandläggare diplomeras

Drottningen närvarade vid Silviahemmets hö…

Läs mer »

Ljunghaga i Skåne certifierat

Det bjöds på en festlig dag på Ljunghaga deme…

Läs mer »

Helsingborg satsar på demenskunskap

Silviahemmet har kunskapscertifierat ytterl…

Läs mer »

Kontakta oss


Visa Silviahemmet på en större karta

Grundat av Stiftelsen Silviahemmet och Stiftelsen Stockholms Läns Äldrecentrum