MEDARBETARE

Wilhelmina Hoffman
Rektor och verksamhetschef / demensläkare – Headmaster and CEO / MD
+46 707 644 626
wilhelmina.hoffman@silviahemmet.se

 

Andrea Fernstrand
Administratör – Administrator
+46 8 759 00 71
andrea.fernstrand@silviahemmet.se

 

Hoa Hoang
Undersköterska, Silviasyster, Silviahemmets dagverksamhet – Assistant nurse, Silvia Sister
+46 8 759 00 78
hoa.hoang@silviahemmet.se

 

Eva Jönsson
Utbildningsansvarig, undersköterska, Silviasyster – Assistant nurse, Silvia Sister
+46 8 759 00 71, +46 707 645 299
eva.jonsson@silviahemmet.se

Andreas Melkersson
Undersköterska, Silviasyster, Silviahemmets dagverksamhet – Assistant nurse, Silvia Sister
+46 8 759 00 78
andreas.melkersson@silviahemmet.se

Lotta Roupe
Dagverksamhetansvarig, undersköterska, Silviasyster – Assistant nurse, Silvia Sister
+46 8 759 00 78, +46 707 645 232
lotta.roupe@silviahemmet.se

Maria Tannemyr
Koordinator – Co-ordinator
+46 708 502 699, +46 8 759 00 71
maria.tannemyr@silviahemmet.se

Petra Tegman
Silviasjuksköterska – Silvia Nurse
+46 8 759 00 71, +46 735 110 110
petra.tegman@silviahemmet.se

Yanan Li
Fotograf – Photografer – www.yananli.com

Fler nyheter

Intervju med H.M. Drottning Silvia

Drottningen intervjuades av Henrik Frenkel i s…

Läs mer »

World Alzheimer Report 2020

21 september 2020, kl 14.00 är alla välkomna a…

Läs mer »

Diakoner fick Silviahemmets diplom

Silviahemmet diplomerar för första gången…

Läs mer »

Kontakta oss


Visa Silviahemmet på en större karta

Grundat av Stiftelsen Silviahemmet och Stiftelsen Stockholms Läns Äldrecentrum